Zapraszamy do udziału w konkursie „Bezpieczne wakacje nad wodą” - Aktualności - KPP Słubice

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Bezpieczne wakacje nad wodą”

Data publikacji 13.07.2017

Zespół ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. realizuje Program Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2017”. W celu promocji zasad bezpiecznych zachowań podczas wakacji, zaplanowano m.in. organizację konkursu plastycznego dla dzieci pn. „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Wszystkie dzieci zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie.

Co warto wiedzieć ?

- Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych woj. lubuskiego i będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki).

- Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać wykonane prace w terminie do 20 września 2017 r. (data wpływu pracy do siedziby organizatora) pod adres: Wydział Prewencji Komenda Wojewódzka Policji ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem: konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje nad wodą”.

- Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia – załączona poniżej.

- Na odwrocie pracy plastycznej dodatkowo należy dopisać imię i nazwisko autora.

- Jedna osoba (autor) może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 29 września 2017 r. Komisja konkursowa przyzna I, II i III miejsca, za które laureaci otrzymają nagrody. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

Szczegółowych informacji udziela:

sierż. Katarzyna Burdzy,

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

tel kontaktowy : (095) 738-15-75, faks: (95) 738-15-95.

Załączniki do strony

  • 123.26 KB